Konfirmand 2020 - vigtig info!

Undervisningsplan lejrhold 25. -29. maj 2020

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

 

Tema: Jesu Liv

 

 

Tema: Jesu lære

 

Tema: Livets love

 

Tema: Livets sejr

 

Tema: Guds Ånd og vort liv

Kl. 8:30-10:30

Hold 1 (SVS)

Kl. 8:30-10:30

Hold 3 (SBK)

Kl. 8:30-10:30

Hold 1 (SVS)

Kl. 8:30-10:30

Hold 3 (SBK)

Kl. 8:30-10:30

Hold 1 (SVS)

Kl. 9:00-11:00

Hold 2 (MB)

Kl. 9:00-11:00

Hold 4 (MB)

Kl. 9:00-11:00

Hold 2 (MB)

Kl. 9:00-11:00

Hold 4 (SVS)

Kl. 9:00-11:00

Hold 2 (MB)

 

 

 

 

 

Kl. 13:00-15:00

Hold 3 (SBK)

Kl. 13:00-15:00

Hold 1 (SVS)

Kl. 13:00-15:00

Hold 3 (SBK)

Kl. 13:00-15:00

Hold 1 (SVS)

Kl. 13:00-15:00

Hold 3 (SBK)

Kl. 13:30-15:30

Hold 4 (SVS)

Kl. 13:30-15:30

Hold 2 (MB)

Kl. 13:30-15:30

Hold 4 (MB)

Kl. 13:30-15:30

Hold 2 (MB)

Kl. 13:30-15:30

Hold 4 (SVS/MB)

 

Dagligt: De to hold, som møder om formiddagen, får en hjemmeopgave om eftermiddagen. Tilsvarende får de to hold, som møder om eftermiddagen, en hjemmeopgave om formiddagen.

_______________________________________________

Hold 1                                                                         

Amelie Christelle Mitchell Pedersen

Cecilie Holmgren Engel

Frida Vibeke Prip Nederland

Liv Agerup Petersen

Mathilde Martinsen Nielsen

Natalie Andersen Worsøe

Sara Schønnemann

Aksel Christian Schjeltved

Jeppe Kirkegaard Lauenblad

Luca Gude

Magnus Steensgaard Vogel

Nicklas Rothberg Hansen

Simon Birhan Worsøe Clausen

Tobias Skovgaard Pedersen

Valdemar Robin Aakjær Nyvang

 

Hold 2

Anaya Kolind Anderberg

Freja Rosenhagen Nørby Nielsen

Julie Beyer Desdorf

Maria Jessika Gynderup Møller

Mille Buch Morild

Regitze Aastradsen Rosenkrantz

Signe Rømer Brandt

Alfred Julius Krievs

Joakim Robert Munk Hansen

Luca Nicolas Brinch Dibbern

Mikkel Kjærsgaard Rasmussen

Sebastian Bech Jensen

Tobias Schultz Vognsen

Tristan Birkebæk Adrian

 

Hold 3

Andrea Katrine Schjeltved

Anna Vandsted Nolfi

Celina Anna Granberg

Isabel Filtenborg Jørgensen

Karla Hougård Rasmussen

Silje Halkier Rosentrætter

Sofie Cecilie Juul Berggren

Adrian Vejle Trajano

Andreas Gleerup Hein

Asker Simoni Vilhelmsen

Bertram Arnold Wederking Fahnøe

David Obionu

Tobias Hageltorn

Viktor Max Elkjær

Villads Amdi Pøhl

 

Hold 4

Andrea Münster Schrøder

Astrid Cadossi Pedersen

Freja Ørtoft Jensen

Jessica Thaarup Wael Bührmann

Laura Stübe

Lykke Vivi Bengtson

Melina Lucia Parker Fabricius

Alexander Fallentin Berger

Andrei Stefan Ursea

Bastian Oddermose Poulsen

Casper Vad Frederiksen

Legolas Dyhr Hammershøj 

Nikolaj Berg

Tobias Crnogorac Howalt

Villads Yung Bleiback

 

Ophavsret: